Jump to content
sus777

דיון עדכונים חדשים...

Recommended Posts

אתמול היה כתוב בחדשות פורטנייט על מכונת נשקים, שמתם לב שכמות היה על זה תמונה של shotgan tactical (ככה כותבים ?) כחול לכתוב על זה 300 עצים... זה מחיר סביר דווקא, אבל היום שמתי לב שרואים תמונה של רוקט לאנצ'ר במחיר של 900 עצים, האם המחירים יהיו כל כך זולים ?! אני לא חושב שזה יהיה הוגן תמורת 900 עצים, בכ''מ מה דעתכם בנושא והאם זה נראה לכם אכן המחיר של זה או שזה רק הדגמה...?

דיון מהנה !

יותר זול ממה שאתה חושב,אומרים שהRPG הכחול יעלה 500 עצים,הסגול 750 והלגנדרי 900 (!)

לדעתי תהיה לכל הנשקים גרסת עץ,אבן,ומתכת

ככה שאם זה נכון אני חושב שהטקטיקל האפור יעלה בערך 50 עצים\25 אבנים\10 מתכת

לדעתי הם עושים את זה כ"כ זול כי זה לא מגיע כדבר שיכול לצאת בתיבה או בדרופ או בלמה ומגיע כדבר שלדעתי יהיה כמוהו לא יותר מ15 במשחק.

עוד סיבה שלדעתי הם עושים את זה זול היא שזה יהיה מאוד נדיר וגם אם מישהו ימצא את זה אז המשחק יבחר את הנשק שהוא יקבל ולא תהיה לו אפשרות להחליף, אז יכול לקרות מצב שמישהו מוצא את זה ויוצא לו טקטיקל אפור, ויכול לקרות מצב שיוצא סקאר לגנדרי.

אבל גם אם יוצא סקאר לגנדרי זה תלוי אם יש לך את כמות המטיריאלס ואם אין לך זה יכול מאוד לבאס אותך (למרות שאם חסר לך קצת אתה יכול ללכת לחצוב ואז לחזור למכונה)

לדעתי הם עושים את זה בשביל שאנשים יחצבו יותר ולא ידלגו סתם על פיסות מטיריאלס שזרוקות על הרצפה או על המטיריאלס של הקורבן.

מד ה"לדעתי": 6 (כולל מהב שרשמתי  אחרי שרשמתי מד...)

מקווה שעזרתי

לפני 3 שעות eliyathelegend אמר:

יותר זול ממה שאתה חושב,אומרים שהRPG הכחול יעלה 500 עצים,הסגול 750 והלגנדרי 900 (!)

לדעתי תהיה לכל הנשקים גרסת עץ,אבן,ומתכת

ככה שאם זה נכון אני חושב שהטקטיקל האפור יעלה בערך 50 עצים\25 אבנים\10 מתכת

לדעתי הם עושים את זה כ"כ זול כי זה לא מגיע כדבר שיכול לצאת בתיבה או בדרופ או בלמה ומגיע כדבר שלדעתי יהיה כמוהו לא יותר מ15 במשחק.

עוד סיבה שלדעתי הם עושים את זה זול היא שזה יהיה מאוד נדיר וגם אם מישהו ימצא את זה אז המשחק יבחר את הנשק שהוא יקבל ולא תהיה לו אפשרות להחליף, אז יכול לקרות מצב שמישהו מוצא את זה ויוצא לו טקטיקל אפור, ויכול לקרות מצב שיוצא סקאר לגנדרי.

אבל גם אם יוצא סקאר לגנדרי זה תלוי אם יש לך את כמות המטיריאלס ואם אין לך זה יכול מאוד לבאס אותך (למרות שאם חסר לך קצת אתה יכול ללכת לחצוב ואז לחזור למכונה)

לדעתי הם עושים את זה בשביל שאנשים יחצבו יותר ולא ידלגו סתם על פיסות מטיריאלס שזרוקות על הרצפה או על המטיריאלס של הקורבן.

מד ה"לדעתי": 6 (כולל מהב שרשמתי  אחרי שרשמתי מד...)

מקווה שעזרתי

זה לא שאומרים שרוקט לאנ'צר לנג'נדרי עולה 900 עצים, אלא יש תמונה... לכן לא הבנתי למה זה כל כך זול לדעתי... חוץ מזה זה די מגניב, כי אני ראיתי היום שהוסיפו את המוד "פיצוצים" כנראה ראו שאני הכי אהבתי אותו ^_^