Jump to content
sus777

פרסום זמן תחרות קרבות #1

Recommended Posts

מה קורה חברים ?!

החלטתי לבצע אתגר מעניין ומרתק !

פרטים: 

קבוצה ממוספרת של אנשים תיכנס אל הקרב, יוצא מנצח אחד !

הטורניר יהיה בסולואים (5 אנשים - מתוכנן)

כלומר 5 אנשים שיתחרו על ההריגות הכי מדהימות וכדו'

הניצחון בטורניר אינו תלוי רק בניצחון (זאת אומרת שלא חייב להיות ניצחון) אלא ע''י הריגות מרשימות, ניצחון מעניין במיוחד וכדו', שיהיה מקורי. (כל האתגרים טובים).

כדי שנוכל לראות את ביצועיכם, אתם צריכים לצלם את המשחק שלכם (לכן יכנסו רק כאלה שיש להם תוכנת צילום, במידה ואין לכם תורידו, אני לא יתן קישור וכדו' כי זה אסור ע''פ חוקי הפורום אך אני ימליץ על תוכנת OBS, בה אני משתמש...)

שימו לב ! 

יהיה מועד מסויים להגשת הסרטון, מיום הכרזת פתיחת הטורניר ביניכם... (המועד להגשה מן הסתם יהיה עד יומיים לאחר ההכרזה, יתכן כי זה ישתנה בהתאם לצורכיכם)

כללים:

לצערי אין לנו דרך לראות או לבדוק (אולי כן וזה יוודע בהמשך, נכון לכתיבת שורות אלו אין לי דרך) האם זה סרטון ישן או שהוא במיוחד לטורניר, מה שכן אני מבקש ממכם מאוד, אמינות, יש בכם את היכולת... 

הסרטון לא יוכל להיות ארוך יותר מ 20 דקות (יתכן כי זה ישתנה בהתאם לצורכיכם)

טופס הרשמה לטרוניר:

שם במשחק:

האם אתה חושב שהחסרתי פרט/ים ומה: 

(זה לא הטופס המלא, אז אתם מוזמנים לומר לי מה החסרתי בו...)

עד כאן בתקווה שלא החסרתי כלום ובתקווה שיהיו המון משתתפים sus777 :)

לפני 55 דקות TheOnlyArtz אמר:

ואיך אתה מתכוון לעשות את זה בדיוק? אתה פרטנר של EPIC GAMES?

לא שמעת פעם על האפשרות לארגן טורניר תחרותי בינינו ? ללא פרסים ? (אולי מעט כבוד, שנשארת אחרון ומנצח) ואולי גם פרסים מהנהלת הפורום (סתם זרקתי)...

אם לא הבנת מספר דברים אני אשמח להסביר לך... אבל לא פה כי זה יספים וזה בעצם מקום להגשת טפסים...

Edited by sus777

איך אתה מתכוון אבל לשחק נגד שחקנים אחרים באותו המשחק?, אין גישה לCustom Games

לפני 4 שעות sus777 אמר:

לא שמעת פעם על האפשרות לארגן טורניר תחרותי בינינו ? ללא פרסים ? (אולי מעט כבוד, שנשארת אחרון ומנצח) ואולי גם פרסים מהנהלת הפורום (סתם זרקתי)...

אם לא הבנת מספר דברים אני אשמח להסביר לך... אבל לא פה כי זה יספים וזה בעצם מקום להגשת טפסים...

אתה צודק בהחלט, רק על זה לא חשבתי... :/ אני ינסה לחשוב על רעיון אחר... זה יעבור עריכה, אם משהו שכן ניתן לעשות... מצטער, אי - נעימות קטנה :)

זה די מסובך ולא מובן... הייתי מציע לך לעשות תחרות של הקליפים הכי יפים (הקליפ הכי יפה מנצח, וכדומה...)

לפני 2 שעות eliyathelegend אמר:

בלי קשר לקסטום גיימס יהיה אפשר לעשות סולו סנייפ

אבל זה לא תמיד עובד...

ננעל, זה כרגע לא רלוונטי כי אין מספיק אנשים שרוצים, אם יהיה יהיה ביקוש, יפתח אשכול חדש יותר מוסבר ומובן, ואני מקווה שגם יותר מעניין... :)

Guest
This topic is now closed to further replies.