Jump to content
Sign in to follow this  
אהוד

פרסום מאוכזב מאוד מיכולת התמיכה של אפיק גיימס

Recommended Posts

שלום לכולם :)

פתחתי 2 יוזרים לפני כמה עונות כדי לשחק עם בן אחותי (ילד בן 10) ...
למרות שהמשחק אמור להיות חינמי בהמשך שילמתי לא מעט כסף כדי לקנות את הבאטל פאס ולשחק את המשחק המלא.
כל 10 שבועות משלם כסף כמו מנוי או כמו קנייה של משחק חדש כל אחד שיבין בדרך שלו. מעבר לזה מבזבז כסף על דמויות\כלים קוסמטים (יותר לפרופיל של הילד).
התמכרתי למשחק נהנה כל יום לשחק , משקיע המון זמן וכסף .

רציתי להשתתף באירוע הגדול האחרון של עונה 10 , ישנתי שעתיים לפני אכלתי טוב והתכוננתי לאירוע בשעה 21:00 כדי להפיק הנאה מכל שנייה של האירוע ולא לפספס כלום.
8-10 דקות לפני האירוע ניסיתי להיכנס למשחק, קיבלתי הודעה עם 2 אפשרויות (אתם בטח מכירים).. לפתוח חשבון חדש או לעשות חיפוש לחשבון שלי .., עשיתי חיפוש לחשבון שלי והתוצאה שקיבלתי זה שהחשבון שלי אינוואליד, 
בינתיים האירוע התחיל.., יצרתי קשר עם התמיכה וכל התשובות שקיבלתי לא היו לעניין , עדכנו אותי במצב שהמשחק נמצא בו (אנחנו בחור שחור ואל תדאג לווי באקס שלך או לדברים שרכשת..) , ניסיתי להסביר שהבעיה הייתה הכניסה לאירוע ולא האירוע עצמו ובסוף הם רק התנצלו ולא פיצו בכלום על עוגמת הנפש של אי יכולת להיכנס למשחק ברגעים הכי מרגשים כשמיליוני שחקנים נהנים מהרגעים האלה...לא לשכוח שזה היה אירוע שמסכם את כל העונות מהראשונה עד עכשיו.

בזמן שהמשחק היה בחור שחור אני התבעסתי מאוד שלא חוויתי את האירוע.
כאשר פורטנייט 2 התחיל נכנסתי למשחק אבל לא היה לי חשק לקנות את הבאטל פאס כמו בכל עונה מהסיבה שאני מרגיש מרומה . 
משחק אמור להיות חינמי אבל עולה בנתיים יותר מכל משחק אחר ששיחקתי (ואני גיימר  מאז ימי ה"פונג" משחק ראשון על מסך, הרבה לפני שרובכם נולדו).
יצרתי קשר עם התמיכה וביקשתי כפיצוי על עוגמת הנפש את הבאטל פאס , ענו לי שהם לא מוסמכים לתת במתנה ווי באקס או מתנות אחרות .. אבל הם כן מוסמכים לשקר ולסחוט כסף ממעריצים.
התשובה שלי הייתה "תודה רבה היה מהנה לשחק פורטנייט אבל אני מפסיק להשקיע זמן וכסף במשחק הזה רק כשבן אחותי ירצה אז אשחק איתו אבל כסף לא אשקיע יותר, ברוכים הבאים לחור השחור שלי אפיק גיימס!!!

זה בושה שאחת החברות המפורסמות בעולם מתפרנסת מנוכלויות ולא רוצים לתת שירות איכותי כמו הכסף שאנחנו תורמים\מזינים להם .

20191013_212103_resized_1.jpg