Jump to content
אנונימי

עזרה אני בחוב של 130 דולר ואני צריך עזרה

Recommended Posts

מישהו פנה אליי בפרטי וביקש לקנות משתמש ב425 שח אמרתי לו סבבה והכל ואז הלכתי למישהו ורציתי לקנות ממנו משתמש רקון אקספרט ואז הוא אמר לי סבבה ואמרתי לו שיום למחרת יהיה לי כסף לקנות ממנו כי מישהו קונה ממני ואז הוא שאל אותי אם 100 אחוז הוא קונה ממני והלכתי ושאלתי את הקונה והקונה אמר לי שכן ואז אמרתי לו והוא קנה את המשתמש בידיעה שאני אשלם לו גם אני חשבתי ככה ואז יום למחרת הקונה אמר שהוא מבטל את העסקה וניסיתי לדבר איתו והכל ולא עבד וזה שאני רציתי לקנות ממנו אמר שהוא כבר שילם על המשתמש והכל ועכשיו אני בחוב של כסף ואין לי איך להשיג את הכסף (עדיין יש לי את המשתמש) רציתי לדעת אם מישהו יכול לעזור לי להרוויח את הכסף כאילו להגיד לי איך אני יכול ובכללי לעזור לי אולי אם מישהו יכול לתת לי דולר פה ושם זה גם יכול לעזור

Torrents: Thor 2 en EspaГ±ol Latino
Fortnite - (MacAPPS) 2016 ! O Livro de Boba Fett 1ª Temporada Completa Torrent (2021) Dublado WEB-DL 4K | 720p | 1080p / Dual Áudio 5.1 – Download.
Ужаси
Women's Fitness UK - 2016 Full Year Issues Collection (True PDF)
Barbie: Star Light Adventure

Apotheosis Chapter 306
Chapter 272 April 24, 2021

Catalytic Science Series [Updated at 2016.11.18] - Scream Queens. Snowden 2016 TRUEFRENCH HDRip MD XviD-EXTREME avi - Sexta-feira.
[????] ???? ?? ??? Vol.31.zip

The BFG (2016) 720p BRRip x264-ETRG + Sisa Rasa Mahalini. Responder - Enlace Externo.